Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ütés, állandó nyomogatás...

Ütés, állandó nyomogatás hatására folyhat valami folyadék a mellből?

Figyelt kérdés
Állandóan nyomogatom a mellemet, attól félek, hogy csomót találok. Lehet ettől valami bajom?
2010. júl. 16. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Sem ütögetni, sem nyomogatni nem szabad!

A nőgyógyász megmutatja a helyes kitapintási módot!

És váladék sem jöhet csak úgy a mellből!

2010. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem szabad nyomogatni. Csak az a helyzet, hogy kicsit hipohonder vagyok, és betegségeket beszélek be magamnak. Most éppen mellrák. És azért állandóan nyomogatom, pedig nincs benne semmi sem. Tudna valaki segíteni,hogy önvizsgálatnál milyen csomóra kell odafigyelni? Megakad az újjam benne?
2010. júl. 16. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, érezhető!

Álltalában kemény tapintású, és nem mozgatható a bőr alatt!

Ha, bármit találsz Magadon mutasd meg orvosnak!

Sportolj valamit, mert látom hülyeségekre van időd, inkább hasznos és egészséges dologra koncentrálj!

Jól lefárasztod Magad, és ne gondolj a testedre!! Így meg fogsz őrűlni!

2010. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportolok, napközben le tudom kötni magam, de este, neten minden félét olvasok. És az rendellenességnek számít, hogy bent, mélyen a mellemben van ilyen hosszúkás dolog?Több is, de van egy ami nagyobb. Az tejmirigy lehet?
2010. júl. 16. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, símán ki lehet tapintani a tejmirigy állományt!

Ezért kell az orvos, ha van valami gyanud! Ha meg nincs, akkor ne nyomogasd a cicid feleslegesen!

Egyébként a menses 5. napján kell önvizsgálatot végezni!

2010. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!