Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatti akne, ami...

Terhesség alatti akne, ami nem múlt el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve ahogy állapotos lettem rögtön az állam két oldalán súlyos aknék keletkeztek, elfogadtam a várandósság alatt bízva abban, hogy ideiglenes állapot, mivel soha nem volt ilyen problémám. 7hónapig szoptattam, majd ismét bedurvult, de addig sem maradt tiszta az arcom. Hosszas kivizsgálás, bőrgyógyász, nőgyógyász, endokrinológus... rutin vérvétel, hormon panel, cöliákia panel(gluténérzékenység), citológia.. és semmi bajom, makk egészséges vagyok. Semmi gyulladás, az arcom mégis aknés még mindig. Vannak sorstársak? Tud valaki valami okosat mondani? Jelenleg teafaolajat használok, sudocreamet, gentamicin wagner antibiotikumos kenőcsöt... ezek kicsit mérséklik. 1000 féle kozmetikumot kipróbáltam és a bőrgyógyász által felírt szereket, amik nem segítettek. Van itt valaki aki hasonló cipőben jár?
2019. szept. 12. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!