Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azthiszem komoly baj van a...

Azthiszem komoly baj van a csiklómmal! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Na jó.. Lassan egy éve vettem észre kissé furcsa váladékot amikor kitöröltem a puncim. Azt hittem, a vaginámból jön, fehér színű, kitörés közben összeáll kis valamikké, amik a radírra hasonlítanak, amikor a papír tiszta radíros lesz. Ki is írtam ezzel kapcsolatban egy kérdést, majd elmentem nőgyógyászhoz. Elmondtam a problémám, megvizsgáltak, de semmi.. Most 1-2 hete néha viszket vagy fáj a csiklóm, de nem gyakran. Azonban ma pisilés után, amikor ki akartam törölni ott lent, észre vettem, hogy ilyen fehér valami van a csiklómnál, amiről beszéltem. Két ujjamat odatettem, és a körülötte lévő bőrfelületet hátra nyomtam, hogy jobb belátás nyerjek, és mint egy pattanás, úgy fúródott ki onnan ez a fehér izé, ami kissé száraz egyébként, de el lehet kenni és akkor sárgás. Rengeteg ilyen fehér valami van ott, de nem tudom mindet kiszedni, mert fáj (gondolom mert ott van a csiklóm is alatta és tele van ugyebár idegvégződésekkel. Majdnem elájultam az ijedtségtől, a belenyilaló fájdalomtól és az undortól. Nagyon kétségbe vagyok esve és még egyszer nem akarom ezt látni, sem arra gondolni, hogy ilyenem van. De mégis mi lehet ez? Létezik olyan nőgyógyász, ahol időpont nélkül meg tudnak vizsgálni? De a legfontosabb, van valakinek bármi ötlete, mi lehet a baj?

2019. aug. 18. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Menj el priváthoz , talán többet segit.
2019. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt orvoshoz mennél, próbáld ki, hogy sokkal gondosabban tisztálkodj! A csiklódon a kis bőr felületet húzd hátra amikor benne ülsz a vízben, és közben mosogassad ki alaposan a csiklódat. Szerintem ki fog tisztulni. Valószínűleg a természetes hüvelyváladék "ült" be a csiklód hegyén levő pici mélyedésbe, és a felületes tisztálkodással nem tudott onnan kipucolódni.
2019. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Női szmegma. Normális.
2019. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
El ne ájulj. Ez női szmegma. Normális. Mindenkinek van csak különböző mértékben és mosással eltávolítható. Anatómiai okokból nyilván nálad jobban felgyűlik (ha a csiklón a bőr nagyobb pl) Ha az egyéb hüvelyváladék sok, ez fel se tünik. Ha sok felgyűlik be tud gyulladni picit (mint a férfiaknál ugyanis nekik is van, fejlődéstani szempontbol a fityma és himvessző közti váladék ennek a megfelelője) vagy esetleg gombásodik. Teendő: langyos vízzel v intim mosakodóval rendszeresen és alaposan mosni. Ha pár nap alatt nem javul, nődoki ad rá valami krémet majd.
2019. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Holnap irány a nőgyógyász, hogy teljesen meg tudják nyugodni.. Remélem nem valami tumor vagy nem tudom, az a baj, hogy eléggé hipochonder vagyok.. Remélem nem valami olyan amit ki kell vágni majd vagy ilyesmi😰
2019. aug. 18. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen normális dolog. Fura, hogy anyád nem világosított fel a mosdás fontosságáról. ( azon a helyen is)
2019. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!