Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan tíz hónapja rendsze...

Már lassan tíz hónapja rendszeresen három hetente jön meg a menstruációm. Most megjött és egy nap után elmúlt. Mi bajom lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem pszichés okok miatt, de már nem vagyok benne biztos.
2010. júl. 12. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát esetleg orvoshoz kellene menni, ha azt érzed, valami nem stimmel. Amúgy 3 hét az 21 nap, még olyat is hallottam, hogy 18 napra is normális ciklusa van valakinek. Azzal nincs baj. Ez az egy nap után elmúlós nekem is volt egyszer, túléltem (ja, három nap múlva folytatta és befejezte). De ha elmész a dokihoz, az a legjobb, amit tehetsz, és akkor meg is nyugszol.
2010. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? pubi korban természetes ez, bár ha azt vesszük, hogy a fogamzásgátló szedésekor is 21 naponta jön meg,akkor még természetes is. Nekem a gyógyszer állította be 21 naposra, tehát azóta jön meg 3 hetente.
2010. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!