Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zárkózott vagyok, tele vagyok...

Zárkózott vagyok, tele vagyok feszültséggel, úgy érzem ölni tudnék. Hogyan oldhatnám ezt fel?

Figyelt kérdés

Hagyjuk a vegyél nagy levegőket, menjél sétálni dolgokat. Teljesen hasztalanok. Mindig is zárkózott voltam, mindig elnyomtak, mindig kiszorultam a sor végére. Elegem van ebből, tele vagyok haraggal, dühvel.


19/F


2019. jún. 29. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen érzésem, de egy dolog biztos: ha bantasz másokat attól neked nem lesz jobb. Attól semmi nem fog javulni . Ha viszont bezárnak a zárt osztályra akkor az agyadnak annyi. Úgy teletomnek gyógyszerrel hogy azt se tudod hol vagy....nem más a hibás , mi nem tudunk beilleszkedni az ő világukba , mi nem értjük őket ,,,

De az erőszak semmire nem válasz, csak az erőszakra, ártatlan embert bántani a legnagyobb hiba. Viszont a bűnözők .....

2019. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nehezen fog menni, ha zárkózott vagy, akkor nincsenek emberek az életedben, hogy a fenében tudsz így bárkit is megölni? Ismerkedj!
2019. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok ölni, csak az érzésvilágomat próbáltam átadni. Sokkal inkább az érdekelne, hogy hogy tudok ebből kiszakadni. Az önbizalmammal lehet a probléma?
2019. jún. 29. 19:28
 4/10 anonim válasza:
100%

Nem jó,de nem is lehet annyira tragikus, mint nekem.

Ha nem találod magad évek óta nem vagy sikeres semmiben,nem hallgat meg senki,az vetődik fel benned,hogy az emberek felületesek, tele vannak irányíthatatlan előitéletekkel,szóval ösztönösek,mindenből a jobbat akarják. Felállítassz ebből egy magas megfelelési kényszert,aminek nem tudsz megfelelni,maszkot kell felvenni hozzá, egy idállnak kell lenned,hogy szeressenek,így úgyérzed nincs olyan barát/társaság aki elfogadna olyannak, amilyen te vagy.Lehet ez csak nálam van, szval nem egy "tudományos" könyvből olvastam..:)


19/F

2019. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Menj ki valahova a pusztába (vagy akár otthon is csinálhatod) és ordíts. Hidd el jobb lesz.
2019. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Mondtam, hogy ezeket hanyagoljuk, mert próbáltam, pillanatnyilag tudja oldani a feszültséget, de az alapproblémát nem oldja meg.
2019. jún. 29. 21:02
 7/10 anonim válasza:
Csináltass magadnak új hajat.
2019. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 ott a válaszod: az alapprobléma nem oldja meg....


Akkor tudod hogy mi az alapprobléma! Old meg azt!

3 lehetőség van.

- dolgozni kell rajta, ez sok munka kitartás lemondás

- kilépsz a mostani életedből és mindent és mindenkit hátrahagyva teljesen új életet kezdesz mint a filmekbe, ez a legtöbb gyenge embernek kivitelezhetetlen. Ilyen helyzetbe vagyok én is, hogy a mostani körülmények között nem tudok javítani az életemen..

- vagy elfogadod és beletörődött hogy ez marad életed végéig vagy amíg meg nem bolondulsz

2019. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj le egy edzőterembe és püfölj szét egy boxzsákot. Aztàn ugorj fel a futópadra és fuss legalább félórát. Ha mèg mindig érzed a dühöt, menj vissza a boxzsákhoz és püföld tovább. Menj le minden nap edzeni és csináld ezt. Idővel elkezdhetsz súlyzós edzést is, ahol kihasználjatod a dühödből fakadó adrenalin löketet, hogy belenyomhass méregből a nagy súlyokba is. Hidd el pár hét és olyan nyugodt leszel, mint a herélt nyúl (de az edést ne hagyd abba, hanem csináld életmódszerűen).
2019. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a környezeted kezel téged az 50%-ban az ő hibájuk 50%-ben pedig a tiéd! -törvényszerű-

A zárkózottság nem probléma hanem tünet, a harag/düh a túlélésed biztosítja, nem azt hogy árts másoknak, ezzel ne is foglalkozz a továbbiakban, mert a lényed jó oldalára kell koncentrálnod!

Javaslom az ataraxiát sajátítsd el védekezésképp, mert a világ nem rossz vagy jó hanem közömbös!!

2019. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!