Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy az emberek megérzik...

Lehet hogy az emberek megérzik a szorongásomat, paranoid félelmeimet, és pont emiatt bámulnak rám hülyén, "rúgnak belém", vagy találnak rajtam kifogásolni valót? Lehetek paranoiás? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy mindig ez van, inkább mikor rosszabb passzban vagyok. Eddig azt gondoltam hogy szociális fóbiám van, de lehet hogy inkább egyszerűen paranoiás vagyok. Állandóan szorongok ha több ember vesz körül, és úgy érzem legtöbbjük engem bámul, és kinevetnek, rólam beszélnek, mert ilyen vagy olyan vagyok, hülyén nézek ki stb. Mit tegyek ez ellen? orvoshoz nem szeretnék menni, mert gyógyszert sem akarok szedni.
2019. jún. 26. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez paranoia. Ha orvoshoz nem akarsz menni, és gyógyszert nem akarsz szedni, akkor ez örökre így marad. Csak azon lehet segíteni, aki akarja és hagyja.
2019. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Ha látják, hogy sebezhető vagy, beléd rúgnak.
2019. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!