Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sedatif pc vélemények? Valakin...

Sedatif pc vélemények? Valakinek esetleg mellékhatás tőle? Pánikrohamra és hasonló problémákra bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnek.
2019. máj. 11. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem semmit se ért. Ennyi erővel cukorkát is szopogathattam volna. Egy egész levélnyi bevétele is annyit ért mintha bekaptam volna pár mentolos cukrot.


Nyilván ettől függetlenül másnak hat, nekem ez a személyes tapasztalatom.

2019. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt.
2019. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De a lényeg az, hogy bajotok sem lett tőle :D Nektek mi vált be? Mást esetleg próbáltatok?
2019. máj. 11. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Xanax ami bevált nekem az erős szorongásra. De az meg ugye függőséget okoz es gyorsan hozzászokik az ember szervezete szóval nem túlzottan ajánlott. Egy jó pszichológus az ami hosszútávon tudna segíteni.
2019. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Xanaxot nem szeretnék szedni, mert pici gyerekem van félek elaludnék tőle és terhes is vagyok. Szedtem már egyébként jó gyógyszer, de ilyen helyzetben végképp nem megfelelő a rászokástól független. Esetleg kedélyjavító? Szedett már valaki? Milyen? Terhesen lehet ilyet iratni és szedni? Vagy tud valaki természetes hatóanyagú gyógymódot?
2019. máj. 12. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy mindenképpen keres fel szakembert és ne itt laikusoktól érdeklődj a saját és gyermeked érdekében, mert bizonyos nyugtatóknak, kedély javítóknak nagyon súlyos magzatkárosító hatása van mint például a xanaxnak.
2019. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A homeopátiás készítmények az ég világon semmit nem érnek. Semmilyen tudományosan alátámasztott tény nincs ami igazolná a hatásosságát.
2019. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit természetesen, mint írtam is a babám miatt főképp nem. :) Csak érdekelt, érdekelnek a tapasztalatok.
2019. máj. 12. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem kiváló volt!


(Minden tartósan nehéz helyzetben segített.)

2019. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valakinek a rontáslevétel is segít.
2019. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!