Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normalis antidepresszans...

Ez normalis antidepresszans szedesenel?

Figyelt kérdés
Meg csak 3 napja szedem de 2 tunetem is van. Egyik, hogy egesz nap alszom tole kb es nem birok ebren maradni, a masik meg, hogy neha ilyen pontokat latok, mintha kaprazna a szemem. Csak 10mg scippat szedek, ez kesobb rendezodni fog? Meg ugye ezek a pontok csak annyi, h kaprazik a szemem es nem az a mellekhatasa jott elo, h hallucinalok?
2019. máj. 10. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Igen a mellékhatása a hallucinációk. Mivel ezek drogok.
2019. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a fáradság még oké, de a hallucinációk már kevésbé. Mondd el dokidnak.
2019. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ez tenyleg hallucinacio? eddig 3x eszleltem ilyet, amik ezek voltak: egyszer csak 1 fekete pont atsuhant a szoba egyik oldalan. aztan masnap egy zold pontot lattam, de csak mintha kaprazott volna a szemem. aztan elalvas elott mikor mar csend volt akkor valami suttogast hallottam a fulemben, attol mar azert kicsit megijedtem. igy is hallucinaciok, vagy csak kaprazik a szemem es/vagy valami neszt hallottam? nyilvan tudom roluk, h nem valodiak.
2019. máj. 10. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszertől van.
2019. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben, koszi. ilyen esetben nem kell rogton abbahagyni? vagy inkabb elobb beszeljek az orvosommal?
2019. máj. 10. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Előbb beszélj az orvossal
2019. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben. asszem az elobb is hallottam valami olyat amit alap esetben nem kene. ugye ha abbahagyom azert ezek megszunnek?
2019. máj. 10. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,megszünnek. Ha nem szünnek meg,akkor nem a gyógyszer okozza.
2019. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!