Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor ez pedofília? Ez...

Most akkor ez pedofília? Ez után már nem bírok tükörbe nézni.

Figyelt kérdés
Egy helyiségben voltam emberekkel,és volt ott egy lány,akinek nem is nézett ki kislányosan. Igazából nagyon jó teste volt neki,azt hittem 16 éves,így megkérdeztem a korát,és azt mondta,hogy csak 12 éves. Leesett az állam,hogy ez hogyan lehet 12 éves. Magas is volt,tehát nem volt alacsony,szóval kissé szégyellem,hogy felizgultam rá. 17/F
2019. jan. 19. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Az. Gusztustalan vagy.
2019. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pedofil ember a kifejezetten kislányos/kisfiús,tehát gyermek testre izgul fel. Leginkább 10 éves kor alatt, vagy a fejletlen tinikre. Te pont a nőies mivolta miatt izgultál rá. Tehat nem vagy pedofil. Tévedni emberi dolog. :)
2019. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis Te lökött! :)

Tùlfejlett volt,honnan tudhadtad volna!

2019. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A pedofilok kifejezetten a kisgyerekekre izgulnak, elsősorban testileg. Pont ez a lényege.

A mai 12 évesek meg bizony elég gyakran úgy néznek már ki, mint a 16-17 évesek. Évről-évre egyre túlfejlettebbek testileg a kamaszok, a 18 évesek már 25-nek néznek ki...

2019. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy, tehát még te sem vagy felnőtt. A lányt magadnál 1 évvel fiatalabbnak nézted. Nincs ebben semmi beteges.
2019. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
46%

Nyugi, semmi baj nincs veled. Úgy működsz, mint egy egészséges fiú. Nem tehetsz arról, hogy ma testileg ilyen korán érnek a lányok. Ő a kamaszkor elején van, te a végén vagy, de azért tágabban véve egy korosztály vagytok.


Egy érzés miatt amúgy sem kell szégyellenie magát valakinek, csak azért, amit tesz.

(Ha valaki a valóban gyerekkorú lányokra izgulna, az egy nagyon szar dolog lenne, elsősorban neki, mert nem elégíthetné ki ezt a vágyát. De szégyellnie magát neki is csak akkor kellene, ha valóban elkezdene kislányokkal ismerkedni abból a célból, hogy ágyba vigye őket.)

38F

2019. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!