Már 2. nap, hogy 4,5 - 5 órát aludtam. Lehet valami bajom ettől? Nagyon félek.
20/F
Lefekvés előtt bevettem mindig Foreverből a Royal Jellyt, aztán éjjel is. Volt ilyen problémám az alvással régebben, de nem fordult elő ez mindig. Most ez a 2. nap, hogy kivagyok tisztára idegileg, fáradt vagyok, de aludni nem tudok délután mert félek, depressziós vagyok ez végett.
Holnap készülök a háziorvosomhoz, remélem nem fog küldeni pszichiáterhez, altatókat nem szeretnék szedni. A Royal Jelly a foreverből mindig bevált, most valahogy nem. Sokat jár az agyam, félelem van bennem. Már elmentem ki sétálni a friss levegőre, remélem fog segíteni.
Szerintetek vészes a helyzet? Voltak pánikrohamaim, de aludni tudtam, csak felriadtam néhányszor. Kivagyok tisztára idegileg. Mi a büdös francot csináljak?
Kérlek segítsetek rajtam.















Ezek elég kezdő számok. Én átlagban alszom ennyit naponta. Két részletben, vagy többen.
Hozzáedződik a szervezet egy idő után. Ha meg túltolod a határaid, úgyis be fogsz ájulni az ágyba amikor legközelebb eljutsz addig. Egyszer teljes k.o-ban egy túlterhelt időszak után kerek 24 órát aludtam egyhuzamban. A szervezet megköveteli, ami jár neki, ne aggódj.
Nap közben inkább lehet bajod. Szellemileg zavarodottabb lehetsz, egyszerű dolgok nem jutnak eszedbe, a mozgáskoordinációd nem lesz a legjobb. De úgy komoly bajod, amin egy kiadós alvás nem segít? Nem valószínű, hogy lesz.
(Nagyon rossz alvó vagyok, és már nagyon sokat dolgoztam úgy, hogy 2 nap alatt _összesen_ 3 órát aludtam. Én ugyan éreztem, hogy nyűgös vagyok, de nem mondták meg rólam és a teljesítményemen se látszott. Ha egy egész hétig kitartott viszont a kevés alvás, akkor hétvégére már elég cefetül néztem ki, de a legviccesebb történeteim innen származnak :D)










Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!