Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szellemileg visszamaradott...

Szellemileg visszamaradott lennék?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már a kérdés is nagyon hülye,de tényleg nemtudom mit kezdjek az életemmel emiatt.

Story annyi,hogy 4.osztálytól kezdve mondom a tanáraimnak,szüleimnek,barátaimnak,hogy egyszerűen nem vagyok képes megtanulni dolgokat,mert nem érdekelnek (ha valami nagyon érdekel akkor viszont szóról szóra megtudom tanulni.ráadásul nagyon gyorsan) de csak annyit mondanak hogy lusta vagyok.Odáig fajult a dolog,hogy az utolsó évemet a szakközépben már el sem tudtam végezni,ezért inkább ott hagytam a sulit,mivel nem akartam még több évet kidobni az ablakon(mindenből megbuktam,kivéve testnevelés).Most viszont,hogy próbálkozok jogosítványt letenni,már megint itt a probléma.Sem értelmezni,sem megjegyezni nem tudom a kérdéseket.Így kell leélnem az életemet,vagy valahonnan tudok szerezni segítséget?


2018. szept. 21. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

ez inkább természetes dolog h ami nem érdekli az embert azt nem tudja megtanulni, vagy ha kínkeservesen megtanulja akkor is két hét alatt elfelejti


én már a második egyetemi szakot hagyom félbe mert a tananyag egy része számomra érdektelen és nem is vállalnék olyan munkát ahol az kéne, ha meg nem teljesítek minden előírt tárgyat akkor nincs diploma

2018. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább motivációs problémáid vannak, nem szellemi.
2018. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden minden felsőoktatási intézmény valamennyi karának összes szakán, minden szakmában vannak nemszeretem tárgyak, olyanok, amiket a döntő többség (a lángelméket meg a strébereket kivéve) utál.

Ez nem kifogás.



Az életben senki nem fog helyetted boldogulni.

2018. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!