Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baj van velem?

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Szóval minden tegnap kezdődött. Lehet tudni róllam hogy néha csak eszek de nem megyek mosdóba. Délután 4 fele elkezdtem szédülni és utána hányingerem is lett. (Emetofobiás azaz nagyon félek/irtózok a hányástól már akár a hányinger is rohadtul meg tud ijeszteni. Lefeküdtem reméltem jobb lesz de nem. Ha aludni próbáltam nem ment mert úgyis szédültem.Ekkor mentem el mosóba de valami halál volt. Azt hittem jobb lesz de azóta nem lett jobb folyamatosan szédülök (néha vannak kimaradások) ha az evésre gondolok teljesen elnyomom magamtól. Rosszul vagyok és érzem hogy már aludni se tudok. 2 napja kb pár órákat alszom csak és a nyakam nagyon megfájdul. Gyógyszereket nem szedek nem is tudnék mert félek megfulladok. 40-45kiló között ugrálok. Már 1 éve mély depresszióm van emelett minden szart kitaláltak nállam. Pl:. Skizofrén vagyok. Amit nem tagadok de hülyeségnek tartom ezt állítani egyenlőre. Másnak simán elállt volna ez már aznap. De nekem még mindig tart. Köze lehet a szar lelki állapotomhoz? Anyu már orvoshoz szeretne vinni mert mindig beteg leszek....

2018. aug. 1. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a 40-45 kiló nagyon kevésnek hangzik (hacsaknem 12 éves vagy), ez alapján evészavarod lehet. Megmagyarázná a szédülést, rosszullétet, hogy nem akarsz enni, és a depressziót.
2018. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolják hogy skizo vagy? Ha szabad kérdezni...nem akarok tolakodni
2018. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát őket kérdezd de mellesleg folyamatosan érzem azt mintha figyelnének, olyanokat látok amiket más nem és mindig sikítok tőlle multkor is apu jött be. És apu mesélte hogy leültem a szobámba és nem válaszoltam arra amit mond sokáig. Persze ezt ő mesélte mert nem emlékszem semmire. Ez az ami mindennapos és többször előfordul. Valamikor beszélek "elvileg a fejemben lévő dologhoz" de szerintem nagyon kedves.
2018. aug. 2. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján tényleg lehetsz skizofrén, ha írtak fel gyógyszert, szedni kéne.
2018. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!