Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az orvosok tudják, hogy...

Ha az orvosok tudják, hogy egy pszichopatával van dolguk, akkor a pszicho hogyan képes manipulálni őket, akik erre szakosodtak?

Figyelt kérdés
Régebben sokat olvastam a mentális személyiségzavarokról, és ez a kérdés még csak most merült fel bennem. Ha tudja az orvos, hogy diagnosztizált pszicho vagy szociopata az illető, akkor tudhatja, hogy majdnem minden szava hazugság. Így aztán szabaddá is engedi a beteget.

2018. jún. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Először is a legtöbb pszichopata soha nem kerül pszichiáter elé. Ha mégis, akkor az pontosan tudja, hogy mi a szitu, és nem hagyja magát manipulálni.
2018. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ugy hogy ilyenkor igazat mondanak amire az orvos azt hiszi hazugsag :)
2018. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2# Azta. Tényleg. Erre nem is gondoltam.

Egyetlen egyszer kerültem közelebb egy ilyen emberhez. Diagnosztizálták őt. Soha nem hittem volna, hogy pszichopata lenne. Ultra intelligens, kedves, okos, vonzó. Azután elmesélte, hogy milyen jól tudta manipulálni az orvosát. Olyan papírokat "íratott" vele, amilyet akart. Bár azt nem kérdeztem, hogy hogyan. Erre nagyon büszkélgetett. Büszke arra, hogy ilyen. Eléggé csalódtam benne.

2018. jún. 19. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mit keresett orvosnál? Hogy került oda?
2018. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne kérdezd. Nem sokat tárgyaltam vele. A lényeget mondta el magáról. De hosszú történet, hogy hogyan találkoztunk. Azóta nem láttam.
2018. jún. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!