Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok mit tegyek?

Mit gondoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejen.14 evesen drasztikusan gogyoztam ,155cm 50kg-rol lefogytam 34re.Mindezt ket hónap alatt.Kb masfel evig tartott ez nalam,pszichologusokhoz jartam,de mind hiaba,mar a halal szelen voltam,korhazba akartak fektetni.Sokat bantottak emiatt,elvesztettem a barataim,az altalanos iskolaba nem tudtam leballagni,mem tudtam elvegezni a 9.osztalyt.De vegul onerobol alltam fel,es gyoztem le ezt a betegseget ugy,hogy neha eveszavarom is volt.De legyoztem.Azotta mar eltelt harom ev,jol vagyok.Ket eve kondizok,normalisan eszek de persze csak azt amit lehet.Neha jatsszik egyy kis buntudat,ha olyat eszek amit nem kene mehg mikor elmegyek a tukor elott gyakran vizsgalom a testem de nem akarok mar fogyni.Ez ido alatt tehat harom evev alatt is sokminden tortent.A batyam beteg lett.Mentalis betegsege van eleg komoly.Alig beszel.Mostoha apam se beszel az egesz csaladban halott a legkkor.A barataim akik gomnaziumba lettek atvertek,eleg rendesen hazudtak nekem,hatbaszurtak egy olyan dologgal ami miatt egesz nyaron sirtam.Sokszor megalaztak,de akkor is fel alltam es mentem tovabb.Nem vettek fel egy suliba se ahova jelentkezni akartam.Az egyetlen ember aki velem volt es szerettem elkoltozott.O a noverem.Most meg azt erzem mintha nem is hianyozna.

Miota a barataim tettek velem ezt azt ugyerzem nemnem tudok kotodni senkiheu,mar a sajat noveremhez sem.Nem tudtam kiteljesedni abba,amit szeretek,a zenebe.Többe nem voltam onmagam.Elkezdtem az utobbi idobe szorongni,nagyon durvan.Megfelelesi kenyszereim vannak,neha besokalok stresszelek,eros hangulat ingadozasaim vannak.Neha ram jon a sirhatnek,neha viszont semmi bajom.Mindig arra gondolok hogy masok mit gondolnak.Nincsenek barataim,csak ugy elvagyok mindenkivel.Ugyerzem hogy nem erdekel senki,nem aksrok beszelni mert felesleges megszolalnom.Nincs mihez hozza szolni,az emberek tobbsege hulyesegrol beszel es anem legtobb ketszinu kepmutato.Olyan ember vagyok aki ha megtalalja a megfelelo szemelyt,akkor jol el van.Tehat a volt barataim pontosan ilyenek voltak,ereztem hogy tartozok valahova,de amit twttek nem tudom megbocsatani.Azota masik varosba koltoztunk.

Ujra 9es lettem,nem talalom a helyem a vilagba.Regen eletvidam,vicces,oszinte,bobeszedu lany voltam.

Most wz ritkabban fordul wlo,es csak jobb napokon.Kivulrol magabiztosnak tuon sokszor mondjak.De ez se igaz.Ezekszerint jo szinesz vagyok.Nem tudom hogy tudnam lekuzdeni a daüolgokat,hogy talalhatnek megfelelo partnert,miert erzem uresnek az eletem es mindennap ugyanolyannak?


2018. jún. 2. 05:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy spirális ördögi körnek látszik. Ebből kellene kilépni, és valakiben megpróbálni megbízni. Ha megtanulsz ismét kötődni, vele egységben akár sikerülhet is.

A hangulati problémák nem egyediek, sajnos sokaknak vannak ezekkel gondjai. Lehet, célszerű lenne kiszakadni a megszokott mndennapokból és új szokásokba belekezdeni. Sétálj a természetben, próbálj ki új ételeket, sportokat stb. Az új ingerek is segíthetnek átlendülni a holtponton!

2018. jún. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!