Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másoknak is van ilyen?

Másoknak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hagyjon mindenki békén, nem akarok senkivel lenni, beszélni, csak a saját gondolataimmal foglalkozni. Hogy ne tudjon szabályozni senki, ne kelljen senkihez sem alkalmazkodni.
2018. jún. 2. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem foleg azert mert a szuleim nem akarják elfogadni h onallobb akarok lenni. Beleszolnak mindenbe amit csinálok, tesommal egyutt. Ezert szeretek egyedul lenni neha, es ugy allok hozza h nekem senki ne mondja meg mit...

17 vagyok, szoval ez igy normalis is xD

2018. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, hát nekem is így kezdődött tini koromban. Egyedül akarok lenni, nem érdekel ha elvesztek pár barátot, úgyse kellenek, nekem nem mondhatja meg senki, hogy mit csináljak. Aztán most itt vagyok tök egyedül szociális fóbiával, és azt se tudom, hogy valaha lesz-e egy normális életem.

Bárcsak tudtam volna 14 évesen, hogy ez nem egy jó út.

Persze nem vagyunk egyformák. Ezen a legtöbb ember átesett kamaszkorában, és a legtöbb ember ezt túl is élte, és pár év múlva már el is felejtette, hogy valaha ilyen volt. Úgyhogy gyanítom, hogy nálad is csak a kamaszkor játszik az érzelmeiddel, és statisztikailag te is ugyanúgy túlesel ezen pár év alatt, de azért nem árt átgondolni néha a dolgokat, hogy tényleg megéri-e kihagyni 1-2 összejövetelt, vagy teljesen elszigetelődni másoktól.

2018. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, 1-2 órára, esetleg napra szeretnél egyedül lenni, az tök természetes, mindenki vágyik erre időnként. Ha rendszeres egyedüllétre vágynál, azt fontold meg, mert úgy járhatsz, mint én, meg az előző válaszoló:P A magányból nehéz a visszavezető út az életbe:/ Szerintem gondolkozz el azon, miert akarsz egyedül lenni, mi abban olyan jó neked?
2018. jún. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már kamasz, 21 vagyok :-( Igen, tisztában vagyok vele. Nem tudom sokszor, hogyan kéne ezt korrigálni...Sajna gyógyszert is szedek, az is eléggé magával ránt...
2018. jún. 7. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!