Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatja ezt a fajta...

Mi okozhatja ezt a fajta hallucináció féle állapotot és miért nincsenek szexuális álmaim?

Figyelt kérdés

Nem értem kb 3 éve kezdőtőtt velem ez a dolog addig semmi panaszom nem volt.


Kezdem azt hinni hogy fogyatékos vagyok esetleg valami komoly gondom van nem bírom elviselni magam sokszor ez miatt.


Tehát a hallucináció része félálomban jön ki rajtam elalvás előtt néha amikor mar majdnem elalszok néha...szó szerint valamikor hangokat hallok, valamikor csak zsongást mintha picit belehallanék a fejembe lüktetést is hallok néha (nem lyukas a fejem) tudom nagyon vicces így leírva de fogalmam sincs mi lehet ez és furcsa utalom magamban miez ?? 3 éve van velem...elegem van belőle tudna valaki csak tippet adni? Régen drogoztam (neha most is nagyon ritkán) gondoltam arra is hogy az üt vissza vagy nem tudom.. de másnak ilyen jellegű problémái nincsenek aki drogozik.



A másik hogy az utolsó 3 évben tejesen megszűntek a szexuális álmaim vagy én nem tudom azelőtt mindennap volt (nyilván ez lehetsz rossz párkapcsolatok miatt amiből nekem volt pár, megaláztatások stb).

Viszont nem értem a szexuális vágyam is sokat csökkent.


Nem jutottottam el odáig egy lánnyal sem, hogy szexelnék (ezek a kapcsolatok 1 hónapig tartottak vagy kettő, viszont abnormális am tartom hogy nekem érzelem is kell egy szexhez mert a legtöbb férfi szerintem nem ilyen).


Súlyos önértékelési zavaraim voltak ez miatt az utóbbi időkben de ez mar elmúlt tehát az önbizalmam egyébként alapból nagy, és az is maradt csak nem ertem ezeket a dolgokat és mar nagyon zavar 😞 mit kéne tennem a drog teljes lerakasa mellet ? Nem masszívan sziivtam 1 évet kihagytam azóta mi történhetett velem mivel tudnám megoldani ezeket a dolgokat ?


2018. máj. 23. 13:34
 1/2 A kérdező kommentje:
24f
2018. máj. 23. 13:36
 2/2 anonim ***** válasza:

A drogrol csak annyit, hogy lehet hogy mas evtizedekig szivja es nem lesz baja, valami egyszer es meg is van a baj. Szoval erre ne alapozz...


Felalomban en is szoktam neha hangokat hallani, felriadok ra pedig csak almodtam, szerintem ebben semmi nincs, nem gondolnam, hogy ez koros.

Azt sem tartom abnormalisnak, hogy neked erzelem kell a szexhez, mindenki mas.

Osszefoglalva szerintem nincs semmi bajod, talan szeretethianyod van, es ugy ennyi.

2018. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!