Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai vizsgálat...

Pszichiátriai vizsgálat hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Több év sikertelen öngyógyítás, visszaesés után, kértem időpontot a Jahn Ferenc délpesti pszichiátriai gondozójába szorongásos, pánik és szociális fóbiás tünetekkel.

Eléggé pánikban vagyok már a gondolattól is, hogyan fogom viselni ezt, mert nem tudom, hogyan megy, mennyi ideig tart, stb.

(nyilván teljesen alaptalanul, mert sokat láthattak ilyet, de ez rajtam nem segít)

Ha valaki meg tudná osztani a tapasztalatait, akár a délpestivel akár más tb vizsgálattal kapcsolatban, nagyon örülnék neki.


2018. máj. 10. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően beszélgetős jellegű. Változó hogy mennyi idejű.
2018. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgettek arról mi a gond, mióta, stb. Gyógyszert ajánl... Elküldhet más vizsgálatokra is ha szükséges, nekem volt vérvétel, eeg, plusz pszichológusnál is beszélgetés és tesztek. Nem tart sokáig. Nem kell pánikolni.
2018. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok... Mi történt azóta?
2019. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!