Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Masnak is vannak sulyos...

Masnak is vannak sulyos ongyilkossagi gondolatai?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran? Mit tesztek ellene?

2018. márc. 1. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában rengeteg van.
2018. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Jelenleg nem súlyosak, de naponta van. 15 éve.
2018. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Voltak, rengeteg, naponta 0-24. Aztán lettek barátaim, akik megértették velem, hogy ennél többet érek - nem szavakkal, hanem tettekkel mutatták ezt meg. Azóta ehhez tartom magam, és ha beütnek újra ezek a gondolatok, tudatosítom magamban, hogy ez csak egy rossz nap, holnap jobb lesz.
2018. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Mindennap megakarok halni.
2018. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mádár0218 ***** válasza:
75%

Nekem is voltak nagyon nagyon mély napjaim, amiből van egy érdekes sszeméyliségem ami nem mindenkinek jön be, de nem igazán gondolkoztam öngyilkosságon, felesleges dolog.


Ki kell mászni a szarból bármennyire is nehéz, ha egyedül nem megy kell egy személy aki megfogja a kezed és kihúz onnan.

2018. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Napi szinten vannak, de leszarom őket. Nem csak az agyam azon része vagyok, ami meg akar halni, hanem az is, ami nem. Ezek csak gondolatok, de nem kell valóra váltani őket. Arra is szoktam gondolni, hogy de jó volna megmászni a Himaláját. De ettől még nem KELL meg is másznom.
2018. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem olyanok is vannak,hogy egy rakás embert ölök meg,amikor úgy érzem,ellenem vannak.
2018. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem non stop vannak ilyen gondolataim és csak azért halogatom, mert félek a kíntól.
2018. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, megint egyre többször.

Próbálok keresni egy jó pszichológust vagy pszichiátert, mert nem tehetem meg, apám is öngyilkos lett, beleőrülne anyám.

Keress te is.

2018. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!