Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha valaki ennyire...

Normális, ha valaki ennyire nem szereti a testét?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondogatja, hogy akinek nagy melle van, az a szép. Általában senkinek nem érdekel a véleménye, de ez már több éve (mióta kicsi voltam) bennem maradt, mint gondolat, és nem tudok megszabadulni tőle. Hirtelen fogytam le, a mellem C kosárról A-sra fogyott. Azóta abszolút utálok magamra nézni. Amikor mosakodni megyek, és lemosnám az arcomat, mindig fent hagyom a melltartót még, hogy a tükörben még véletlenül se láthassam meg a felsőtestem. Ha mosakszom is, soha nem vagyok képes magamra nézni. Normális egy lánynál, ha ennyire irtózik saját magának a látványától? Eddig nem gondoltam bele soha, hogy ez ne lenne normális, de mégis... ez elég fura szerintem. Mit csináljak már? :| Hogyan fogadjam el magam? Mert változtatni nem igen tudok.

2018. febr. 25. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem normális egyáltalán...

Én rá merek nézni a sajátomra, de egy okádéknak látom. :(

2018. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Én például a kis melleimet szeretem. Nem teszik a nagy. Ilyen is van. Amúgy szerintem az arányok a fontosak.
2018. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egész nap szopkodnám őket úgy tetszene, persze csak ha nagy vagy:)
2018. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hát itt most nem pont olyan válaszokra vártam, hogy "ó, gyere rám" (lol, ezekkel kérlek, kíméljetek, nem tudtam, hogy ez egy társkereső)... Inkább az érdekelne, mit tehetnék. Mondjuk biztosan növelnem kell az önbizalmam, mindenkinek olyannak kell elfogadnia magát, amilyen, ha meg nem fogadja el, akkor tenni ellene. Érdemes lenne pszichológusnak felhozni a témát?
2018. márc. 1. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
de milyen a formája? az a fontos, olyan mint egy kiörült kakaós zacskó vagy feszes? a méret az mindegy. (3-as)
2018. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!