Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolában vagy buszon sokszor...

Iskolában vagy buszon sokszor roszzul leszek, hányinger szédülés. Máshol nem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
nem vagyok kitaszított gyerek meg ilyenek de parasztok az osztálytársaim ennek is lehet köze hozzá?
2010. máj. 30. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Leesiuka vércukrod, vérhiányos, esetleg vashiány. Cukobetegség... Milliónyi oka lehet
2010. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul viseled azt a társaságot ami akkor körülvesz, és emiatt nem érzed magad biztonságban ez vezethet rosszulléthez, de valószinűleg lelki eredetű!
2010. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tuti hogy lelki eredetű.
2010. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kezdeti pánikroham..
2010. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindeni!
2010. máj. 31. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne feltétlenül higgy minden válaszadónak. Rengeteg oka lehet, mind szervi, mind pszichés megközelítésből.

Mivel ezek a rosszullétek ismétlődnek,azt ajánlom, mihamarabb keresd fel a háziorvosodat, ő majd tudni fogja, mi a teendő.

A pánikbetegség pedig sokkal komolyabb probléma annál, minthogy ilyen kevés információból következtetéseket lehessen levonni erre vonatkozólag.

2010. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Pont ma voltam vérvételen, mert tegnap összeestem az iskolában. Vérszegénység vagy vashiány lehet az oka.
2010. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pszihés eredetű is lehet, valószínű az osztársaid kapcsolatos ellenérzések váltják ki, nálam is előfordult.
2010. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!