Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fejlődni szeretnék, tudnátok...

Fejlődni szeretnék, tudnátok nekem könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, (25F)

Kicsit antiszociális vagyok nincs sok barátom, barátnőm és magabiztosságom sem túl sok.


Amiben szeretnék fejlődni/változni azok a következők:

-magabiztosság

-jobb kommunikációs készség

-szocializálódás


A helyzet az hogy kis főnök vagyok egy gyárban van alattam 15 ember és hát úgy érzem nem vagyok elég a feladathoz, nem vagyok velük elég határozott és magabiztos.

Úgy mond szemben állva velem kitudnak pofázni sikeresen, ezt így bukásnak nevezném önrészemről. Hátam mögött akár ki is beszélnek röhögnek ki ez a kis seggdugasz és mit akar tőlünk. Az hogy a főnök azt mondja rá hallgassatok kevés, nekem kell a tiszteletet kiharcolnom magamnak.

Szeretnék olyan meghatározó személyiség lenni a szemükben aki iránt megértést és szeretetet éreznek és hogy elfogadjanak vezetőjüknek.

Szeretnék olyan természetű lenni akivel jót tudnak dumcsizni is de egyben feltudnak rám nézni.

A munkámból adódóan én rendelkezem ott a legnagyobb szaktudással, azzal kenterbe verem bármelyikőjüket, azért is én vagyok a felettesük, viszont az sem jó ha azt beszélik a hátam mögött hogy jaaj idejön ez és elkezd okoskodni valami technikai dologról csak hogy arra alapozva tudjon minket irányítani, szánalmas..

Szóval értitek, úgy szeretném ha (félnének) tisztelnének, felnéznének rám hogy ne kelljen nekem bármire is alapozva bizonygatnom magyarázkodnom az már úgy eleve bukás.


A helyzet az, hogy nem csak melóban hanem a magán életemben sem vagyok a legsikeresebb legmagabiztosabb de ezen szeretnék teljes mértékben változtatni.


Mitől tudnék magabiztosabb lenni?

Hogyan tudnék több kapcsolatot kiépíteni?

Hogyan tudok kiharcolni magamnak több tiszteletet?

Hogyan érhetem el hogy felnézzen rám akár egy tőlem 10 évvel idősebb úr/hölgy is?


Olvasni nagyon szeretek ezért kérek tőletek segítséget pár tippet de leginkább könyv ajánlásokat amiket átolvasva a benne lévő dolgokat megtanulva alkalmazva sikert érhetnék el.


Előre is köszönöm!


2017. okt. 28. 22:02
 1/1 anonim válasza:

Testbeszéd és kommunikáció meg párkapcsolat könyvespolc a könyvtárban, ha van szabadidőd.


Pl. "Miért sír a nő miért hazudik a férfi" könyv meg ugyanezen szerzők "testbeszéd" könyve nekem hasznos infó volt.


Brian Tracy és Napoleon Hill is jó dolgokat ír, bár sok a hókuszpókusz benne.


Csajozás és egyebekben is keress rá az "Inner Game" azaz "belső játék" témakörre. (Ne a könyvtárban, ott nincs ilyen, de a neten akad)

2017. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!