Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férjem játékfüggő. Hogy...

Férjem játékfüggő. Hogy segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
11 éve vagyunk együtt, próbáltam már így is, úgy is. Nyilván nem rajtam múlik, de szeretném ha vége lenne.
2008. okt. 20. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos erre nincs gyógyszer.az én sógorom is az,de nincs megoldás!az orvos is azt mondta amíg ő nem látja be hogy amit csinál nem normális addig nem tudnak segíteni!már pedig az én sógorom az istennek nem akarja elhinni hogy ő segítségre szorul!van hogy milliókat dob a gépbe,egyszerűen félelmetes!!hallani sem akar pszichológusról!azt hiszem te egyedül sajnos kevés vagy a dologhoz.
2008. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hülyén fog hangzani, de szerintem annyiból, amennyit beledobhat, annyiból vehetnél neki egy gépet karácsonyra, az előszobába, és játszhatna csokipénzben :)
2008. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen :D. Csak úgy sajnálom, mert nagyon bántja, ha veszít és nagyon marcagolja magát, hogy már megint megtette...jó lenne, ha elsősorban olyanok írnának, akik maguk is hasonló cipőben járnak...bár azoknak már lehet számítógépük sincs, mert elment a kaszinóban... :D show must go on...
2008. okt. 21. 09:18
 4/8 anonim válasza:
sajnos, ha magától nem tudja elhatátozni, hogy abbahagyja, akkor szerintem érdemes elgondolkodni azon, hogy szakember segítségét kéritek. nem vagyok biztos benne, hogy segít, de egy próbát megér. az otthoni géppel már próbálkoztak töben is, de nem segít semmit. nincs az a játékélmény
2008. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez szenvedélybetegség, mint a cigi, pia, narkó (és újabban a szexfüggőség). Próbáld rábeszélni, menjen el egy jó pszichológushoz.
2008. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja még valami: sovány vigasz, de még mindig jobb, mint ha napról-napra alkoholizálna.
2008. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, meg ha nőzne... értem én, néha nem is tűnik olyan nagy bajnak, aztán mégis...tudja, hogy beteg, de pszichológushoz SEMMI ÁRON nem menne, rettentő szégyelli magát.
2008. okt. 30. 21:06
 8/8 anonim válasza:
A pszichológus előtt egy percig ne szégyellje magát! Én is jártam (persze teljesen más jellegű problémával). Annyiféle ember megfordul ott! Különben is azért vannak, hogy segítsenek. Bármennyire nem akar, én mégis azt mondom, forduljatok szakemberhez, ha önmaga képtelen az "öngyógyításra".
2008. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!