Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Polgári védelmi szolgálatra...

Polgári védelmi szolgálatra behívhatnak ilyen "kórtörténettel"? Hogy nem tudtak erről, mikor kijelöltek?

Figyelt kérdés

Évek óta asztmás és allergiás vagyok, több műtéten is átestem, folyamatosan szednem kell gyógyszert, pszichiátrián is voltam többször.

Ennek ellenére aláíratott velem a főnököm egy papírt, hogy behívhatnak polgári védelmi szolgálatra. Azt mondta, ha nem írom alá, abból komoly gond lehet, így muszáj volt.

Tájékoztatón is részt vettem és elég komolyan hangzott, gyakorlatilag bármikor behívhatnak.

Na most nem tudom mi alapján válogatnak, de ilyenkor nem kérik le az orvosi papírokat?

Ha behívnak, gondolom át kell esni valami alkalmassági vizsgálaton, vagy ilyen sincs már?

Vagy ennyire nincs egészséges ember hogy ezek nem kizáró okok?


2017. szept. 2. 03:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!