Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le erről a...

Hogy szokjak le erről a függőségről és mit csináljak helyette?

Figyelt kérdés
Állandóan a kaján jár az eszem(anorexiabol gyogyultam,de atestem a masik oldalra es allandoan zabalnék) órákig képes vagyok enni es csak tomom magam,mint aki most fog ehen halni..:/ ha nem eszem is a kajara gondolok vagy főzök,sütök. Imadok a konyhaba keverni-kavarni a csaladomnak. Annyira ehetnékem van,pedig ma is rengeteget ettem mar..:/ hogy allandoan a kormom ragom,nagyon csunya. Mit csinaljak helyette?

2017. aug. 23. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvost kérdezz meg, hogy mit ajánl.

Ez pedig egészségi kérdés.

2017. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Sajnos tudom milyen ez. Itt van pár elfoglaltság ami nekem segít:

-Olvass egy könyvet

-Igyál meg 2-3 nagy pohár vizet (kajára se birsz majd gon dolni)

-Cigi, Pia..stb ( ezt inkább ne de egy szál cigivel még mindig kevesebbet ártasz mint pl falás-hányással.

-Rakj be egy nyugis zenét, csinálj magadnak egy forró teát.

-Zuhanyozz le ( megy vele az idő)

-Készíts magadnak úgy kaját hogy egy adagot készítesz és egyből elpakolsz utána. ( így nincs késztetés még egy adagra.)

Hát most egyenlőre ezek jutottak eszembe. De bármi van írj nyugodtan. Remélem picit tudtam segíteni.

2017. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy reszelt sárgarépát. Elveszi az étvágyad.
2017. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!