Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem fogja fel nagynéném,...

SirMoook kérdése:

Miért nem fogja fel nagynéném, hogy attól, hogy felismerem, mi van egy képen, még nem vagyok skizofrén?

Figyelt kérdés
Nagynéném az orrom alá dugta ezt az oldalt ( [link] ), és megkérdezte, hogy mit látok ezen a képen. Mivel véletlenül helyesen válaszoltam ezért szerinte tényleg skizofrén vagyok. De nem fogja fel, hogy nincs egy tetves tünetem se, csak rájöttem, hogy mit ábrázol ez a nyomorult kép, és ez kicsit se indok elrángatni pszichológushoz.

2017. jún. 27. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert hülye, ennyike..
2017. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kiegészítésként hozzáírnám, nem kell ezt olyan véresen komolyan venni! Aki lovat, tengert, kutyát vagy bármi egyéb dolgot vél felfedezni a homályos képen, az semmi másra nem utal, mint arra, hogy az illető remek fantáziával rendelkezik, vagy mindenképp belelát valamit a pacákba…."

Ezt nem olvasta?

2017. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En se hiszem hogy bajod lenne. Nekem sincs szerintem , de megis sajnos bevittek a vadaskertbe. Ketszer is

Kitomtek antipszichotikus gyogyszerrel, meg rivotrillal, de ugy dontottek, hogy nem hatekony. Ezert ott tartottak 2 hetig, aztan hazaengedtek. Van aki szerint sz@r hogy nem irtak fel semmit, mert azota is "kuzdeni" kell velem. Mert hogy amit latok az nem valosag. Persze, hogy nem!! Mert mindenki ezt hiszi, csak en gondolom maskepp -.- na mindegy. Egy pszichologus nem art, csak dumaltok, nekem is van. Pszichiater adhat csak gyogyszert. De amugy oda is elmehetsz, beszeltek nehanyszor, es ha semmi bajod, akkor nem ad bogyokat es megmondja hogy nem kell jarnod hozza.. En ugy szabadultam meg a dokiktol, hogy letagadtam a hangokat, es minden mast, amire barki azt mondta hogy nem letezik. Es ugy tettem, mintha en se latnam. Ennyi. Amugy ebben a korban meg megrazo ilyeneken atmenni, mert csak 16 vagyok, szoval durva. Azota csak a pasimmal beszelek ezekrol. O is dokit akar nekem :/ de megigerte hogy addig nem megyek amig nem akarok. :)

2017. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. És nem amiből nem tud hírt csinálni, azt figyelmenkívül hagyja...
2017. jún. 27. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, vannak itt bajok. Kérdező, én pszichológus vagyok, ilyen nincs, hogy pszichológusok ilyen teszteket csinálnak, biztosra veszem, hogy ehhez semmi köze pszichológusoknak. A skizofréniát nem lehet ilyen tesztekkel diagnosztizálni, annál jóval bonyolultabb a dolog. A nagynénéddel van a probléma, nem veled.
2017. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, EZT a választ megmutatom neki mindenképp :D
2017. jún. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!