Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szenvedhet úgy valaki poszttra...

Szenvedhet úgy valaki poszttraumás stresszben, hogy nincsenek emlékbetörései?

Figyelt kérdés
például oviban megverik,kisiskolás korában folyton megalázzák az osztálytársai, majd középiskolában is és mindezt magába folytja és nem mondja el senkinek esetleg már késöbb kezdenek előjönni az emlékek.
2017. jún. 17. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van olyan PTSD, amikor nem is tudják biztosan, hogy mitől van, mert nincsenek konkrét emlék képek, csak homályos rémálmok, szorongás, pánik.
2017. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat... Lehet h van.. Regen volt egy balesetem, amire nem emlekszem. Egy het teljesen kiesett. Aztan mostanaban is volt egy hasonlo baleset mint az enyem, es ra 1-2 napra depressziv tuneteket produkaltam honapokig.. Egeszen mostanaig. Bar annyira mar nem veszes. En neha azt kivanom h barcsak visszajonnenek az emlekeim, konnyebb lenne feldolgozni az egeszet

Szval sztem igen, van

2017. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!