Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mia véleményetek ezekről a...

Mia véleményetek ezekről a dolgokról?

Figyelt kérdés
Az elmúlt év volt életem legszebb éve,(2009) ebben az évben történt az h kb bármit elértem,csajok terén is bővelkedtem,ekkor kezdtem bulizni,rengeteg barátot szereztem,sok-sok közös szép élmény,tavasz-nyáron rengeteg lógtunk együtt végig,eddzés is ment, és úgy éltem ahogy elképzeltem.Mára megváltozott, kb 5 barátom tűnt le az életemből,egyik dániába,másik hajón,3. barátnőzik további 2 -vel sztem a túlzott napi kapcsolat miatt hidegelhettünk el de már velük egyáltalán nem olyan mint régen,sőt...Ezt a tényt nehezen dolgozom fel és csajok terén se vagyok a toppon!hamarosan érettségi,új iskola,munka felejtsem el a múltat, és bizakodva vágjak neki a jövőnek?
2010. ápr. 29. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lazits erettsegi utan is van elet:D
2010. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!