Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes elmenni a SOTE-s...

Érdemes elmenni a SOTE-s csoportterápiára?

Figyelt kérdés

Neten találtam egy ingyenes, 1 hónapos csoportterápiára épülő befekvős pszichiátriai kezelést.

27 vagyok, szerintem ADD-s, depressziós. Emberi kapcsolatok kialakításától és azokban lévő interakcióktól túlságosan szorongó ember vagyok.

Közeledek a 30hoz, anyagi gondjaim nincsenek, a külsőmből adódóan - mások szerint magas, kisportolt, jóképű hapsi vagyok - általában hominak néznek amikor hosszabb ismerkedés után rájönnek, hogy nincs semmi nő az életemben. Életszerűtlennek tartom ezt az állapotot amiben vagyok. Lehet, hogy mindig rossz helyen próbálkoztam és rossz lányoknál és a negatív tapasztalatok végett kialakult egy fajta tanult tehetetlenség bennem. Valamint nincsenek barátaim. A potenciálomhoz képest a riasztó valóság még csak tovább fokozza a frusztrációmat. A legnagyobb probléma a szorongásom. Én tudom magamról, hogy ha nem szoronganék (bizonyos helyzetekben kevésbé szorongok) akkor sokkal szerethetőbb ember lennék.


Most jelenleg dolgozom és nem igazán tudom, hogy hogyan mehetnék el erre az 1 hónapos terápiára úgy, hogy miután beadom a munkahelyemre a kimaradásomról szóló igazolópapírt ne nézzenek full degenerált állatnak. Most ne nyugtassatok azzal, hogy ez egy normális dolog mert rohadtul sztereotipizálnak az emberek. Egyáltalán érdemes elmenni?



2016. szept. 5. 22:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!