Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetnek ezek tünetek? Okozhat...

Lehetnek ezek tünetek? Okozhatja depresszio? 19 L

Figyelt kérdés

Orvoshoz ugyan még nem jutottam el (tervben van) de az biztos,hogy ha mas nem is,depressziv hajlamom az van. Nem tudom pontosan mikor kezdodhetett el,11-12 eves koromban. Egyebkent is nagyon hangulatember vagyok.

A lényeg,hogy elfelejtek dolgokat. Nem sokkal,de három ev alatt(kb akkor kezdodott) most ugy veszem észre rosszabbodott a helyzet. Sokszor fontos talalkozokat kepes vagyok elfelejteni... Ha otthon megkernek valamire,egy-ket perc alatt teljesen kimegy a fejembol. Osszefolynak a napok,nem csak nyáron. Egy eve jarok kulon angolra,ott mindig el kell mondani mit csinaltam a napokban,azota tunt fel igazán,volt hogy keptelen voltam visszaemlekezni,s mindig nagyon nehezemre esik felidézni. Egy hetig tortem a fejem mit csinalhattam mire sikerult visszaemlekeznem. Nem hinném,hogy ennyire szörnyű memoriam van,a tanulassal nincsenek problemaim. Mar otthon is leszidtak,hogy vagyok kepes mindig mindent elfelejteni tehat nem csak nekem tunt fel... Es nem neha,rendszeresen. Tobbszor volt hogy olyan hetkoznapi szo,kifejezes nem jutott az eszembe aminek rogton be kellett volna ugrania. Harom eve(emlekszem mert nagyon bantott utana) a sajat unokatestverem neve nem jutott eszembe... Orakig tortem a fejem... Depresszio okozhat ilyet?


2016. aug. 18. 13:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez mar tulmegy a szetszortsagon,bemagyarazason. Evek ota igy megy... Nem most talaltam ki unalmamban. :/ Es mostanaban ugy veszem eszre romlik a helyzet... Kerultem is mar bajba emiatt. Nyilvan nem marad mas,feljegyzem a teendoim,de akkor se tartom normalisnak...
2016. aug. 18. 13:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra tessék odafigyelni, hogy egyszerre ne akarjál több adat értékét megjegyezni, mint amennyi a memória kapacitásod. Pihentetni kellene egy picit. Szerintem az angoltól van. Idegen nyelv, sok idegen szó fordul elő.
2016. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy szimplán menj el orvoshoz, mert lehet, hogy Alzheimer-kóros vagy.


Részletek: [link]


Ezzel nem ijesztgetni szeretnélek.

2016. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!