Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nekem mar elegem van az...

Nekem mar elegem van az eletembol, magyarorszagon miert nincs kegyes halal mint kulfoldon?

Figyelt kérdés
soha nem akarok menni sehova munkahelyre elkepzelni se tudom hogy menjek mindennap gondolatol is rosszul vagyok most egy munkaugyis tanfolyamra kene bejutni de oda se lesz kedvem menni ha bejutok ugyse embereket ki nem allhatom minek eljek? itt miert nincs kegyes halal?

2016. aug. 8. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez és az ir neked olyan gyogyszert, ami után nem fogsz igy vélekedni. Anno én is szedtem cipralexet meg xanaxoz és az elsö hét után mintha átirták volna az agyam, elkezdtem olyan emberekkel beszélni, akikkel sose gondoltam volna, emellett nem gyülöltem annyira az embereket. Fogadd meg a tanácsom kérlek! :)
2016. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy voltam mar adott sertalin sandozt depressziora meg erre amit irtam de nem lett jobb
2016. aug. 8. 08:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre Csernus doki laza, flegma hangon azt mondaná "rinya" :D És azt hiszem, igaza is lenne.
2016. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az a kegyes halál külföldön? Kérvényezheted, hogy elaltassanak, vagy mi? Nekem ez idegen...
2016. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kulfoldon van ilyen csak nem jut eszembe de valami neve is van talan eutanazia vagy vmi ilyesmi
2016. aug. 9. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla hogy ilyen Európán belül lenne, hogy eutanázia, azt is max. a haldokló betegeken hajthatják végre, ha már nem akar több fájdalmat és ha beszámítható állapotban van, gondolom.
2016. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SenkiAlfonz2 válasza:

az eutanázia európában nem létezik de igazad van van ahol alkalmazák.


miért utálod az embereket? ha szabad kérdeznem válaszommal egyetemben

2016. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!