Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexia, illetve pánikbetegsé...

Anorexia, illetve pánikbetegség (? ), depresszió. Kérdéseem lenne, lent írom~

Figyelt kérdés

Szóval, azthiszem anorexiával van vagy volt dolgom. Kicsit lefogytam a 165centimhez, úgy 42-44kilóra. Már visszahíztam 48-50-re. Igyekszem tartani. Viszont még mindig rémesen érzem magam, ha eszem. Azthiszem pánikrohamaim vannak.. Illetve depressziós is voltam. Szóval tudom, kicsit roncsnak tűnök, talán az is vagyok.. De szeretnék valakivel beszélni erről. És érdekelne, hogy van-e itt valaki, aki meghallgatna egy picit esetleg.. :D A legtöbb lány ezt úgy reagálja le, hogy amúgy nem is tűnök anorexiásnak, vagy nem is voltam soha vékony, illetve "mi a gond? egyél, ennyi" - az ilyenekkel nem sokat segítenek. Szóval inkább talán srácokra számítok, de igazából nem lényeges. :D

(Köszi nem társat keresek..)

Szóval írjon valaki privátot, vagy valaki írjon választ, hogy pánikbetegségnek számít-e, ha evésnél, mérlegre állásnál, ilyeneknél émelygek, légszomjam van, és félelemérzetem van..(?)



2016. máj. 14. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem írhatsz:)


egy anorexiából gyógyult lány

2016. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!