Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichologiai alapja...

Milyen pszichologiai alapja lehet a szexualis alarendeltseg kedvelesenek?

Figyelt kérdés

20 eves meleg srac vagyok, es azt figyeltem meg, hogy bejonnek ezek az ala-folerendeltsegi szerepek.


Mostansag sokat masztizok arra, hogy egy fiatal lanyt dug egy idosebb srac, jo nagy futyivel:D egyszeruen imadom, nem tudom, hogy mi az ami izgat benne. Mert egyreszt izgatna az is, hogy en dugjak meg egy tolem fiatalabb kis vekony engedelmes fiut, de az is, hogy egy idosebb (30-40+) jo futyiju srac rendesen megrakjon:D meg az is bejon, hogy ha szavakat is hasznalnak, pl ilyesmit hogy ugyes fiu meg hasonlok:)


Szoval mi lehet ennek az alapja? Gyermekkoromban nem bantott senki, apukammal es anyukammal is jo viszonyom volt/van, sokat voltam mindkettejukkel. Vajon miert alakulhatott ez ki bennem?:D olyan erdekes



2016. máj. 7. 02:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is izgat az alárendelt szerep a szexben,engem sem ért szexuális erőszak,viszont állandó lelki terror,rendszeres érzelmi bántalmazás,és időnként enyhébb testi bántás akadt bőven. Lényegében állandó megalázásnak voltam kitéve,kevés voltam mindenhez,és sosem elég jó,csak a negatív visszajelzést és nem elfogadást,nem megértést kaptam. Előfordulhat,hogy ez rögzült,és valahol szükségem van erre az érzésre a felnőtt életemben is,tudat alatt ez a minta,így kell éreznem magam. Jelenleg egészséges környezetben élek,minden bántás nélkül. De lehet az egésznek semmi köze ahhoz,hogy szeretek alárendelt lenni,csak bemagyarázás az egész. Szerintem sokan szeretik ezeket a szerepjátékokat,nem hinném,hogy mindegyiküket gyermekkori bántalmazások érte. Csak ez jön be.
2016. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én kifejezetten erre gerjedek, és

nincs ezzel semmi baj, hiszen mindenkinek vannak fétisei, szexuàlis vàgyai.

2016. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!