Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok önmagam, mit tegyek?

Nem vagyok önmagam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez már elég rég óta így van, régebben olyan vidám voltam, teli életkedvvel.Emlékszem, ahogy mennyi (jó értelemben) hülyeséget csináltunk a barátaimmal...most meg mint teljesen kifordultam volna magamból! Egyszerűen nem akarok senkivel se beszélni, inkább csak aludnék egyedül a szobámban egész nap!:( Nekem soha sem volt ilyen bajom ez előtt, rendes gyerek voltam nem cigiztem/ittam se semmi, ezért is foglalkoztam nagyon sokat mások akármilyen jellegű problémáival. (Szerettem segíteni az embereknek...) Most gyakorlatilag az emberek többségét kerülöm, suliban alig tudok figyelni,mert csak arra koncentrálok,hogy had lehessek már egyedül.Esténként pedig rendszeresen rám jön egy ilyen nagyon rossz érzés, fáj a fejem és legszívesebben világgá mennék!Én csak újra a régi önmagam szeretnék lenni. Mit tegyek? 17/F

2016. márc. 28. 20:29
 1/4 anonim válasza:
Szia! Sajnos én is hasonló cipőben járok, mint te. Szerintem próbálj egy kicsit magadra összpontosítani, gondold át egy hétvégi napon, hogy mi esne jól, mi az ami jobbá tenné a kedvedet. Próbálj beszélni erről a szüleidnek, vagy a legjobb barátodnak, aki a legközelebb áll hozzád. Nekem ugyan az előbbi nem vált be, mivel a szüleim képtelenek nem kimondani, ha negatív véleményük van a problémáimról. Viszont lehet neked segítenek majd! Akár el is utazhatnál egy kis időre az egyik rokonodhoz, hogy távol legyél az ottani gondoktól. Remélem segítettem valamennyit, legalább neked sikerüljön kilábalni ebből :) 18/L
2016. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Megfogadom a tanácsaidat, és köszönöm szépen! Kívánom, hogy egy nap neked is sikerül túl tenni magad ezen! :)
2016. márc. 29. 22:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerüljön* :DD Telefonról írtam.
2016. márc. 29. 22:18
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm szépen és sok sikert, ha lesznek fejlemények, kíváncsian várom :)
2016. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!