Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy a lelki betegség...

Létezik, hogy a lelki betegségnek ilyen látható tünetei vannak?

Figyelt kérdés

19 évesen kicsit ráncos az arcom, beesettek a szemeim, nem tudok úgy igazán nevetni, inkább csak ostoba vigyor. Gyakran bevörösödnek a szemeim

Furán beszélek. Orrhangom van.

Mindig zsebretett kézzel, keresztbetett lábbal ülök suliban, vagy fekszek a padon. Nagyon fáradt vagyok.

Magam elé bambulok. Kerülöm mások tekintetét, lehajtom a fejem, lesütöm a szemem.

Nem tudok rendesen kommunikálni. A szókincsem kb ennyi: ja, fasa, nemtom. Semmilyen témához nem tudok hozzászólni.

Ha pl valaki beszél nekem pármásodperc alatt elvesztem a fonalat és nem tudom mit kéne mondanom.

Be vannak feszülve az izmaim, nem tudok ellazulni sehogy.

Társaságban szorongok.

Reggelente gyakran erős remegés lesz úrrá rajtam, olyan erős hogy nem tudok megállni a lábamon.

Ásítás közben is remegek.

Éjjelente elalvás előtt gyakran fura érzés van a fejemben, ilyen belső nyomás, nemtudom nagyon fura.

Sápadt, fehéres a bőröm.

19/F


2016. jan. 24. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

érdemes lenne házi dokiddal beutaltatni magad vérvételre és elmondani neki a problémáidat.

2016. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy igen létezik.
2016. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!