Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten keresek férfi...

Budapesten keresek férfi pszichológust. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
Alkalmanként maximum 7 ezer forintot tudnék fizetni.
2016. jan. 23. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem így működik. Nem te szabod meg az árat, nem te szabod meg a terápiát, hanem ő. Egyébként nem tudok (és ha tudnék, sem írnék ide) konkrét neveket mondani, de a google a barátod. :)
2016. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, miért írod ezt. Tudom használni a keresőt, nyilván tudok találni ezekkel a paraméterekkel terapeutát, de én személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


Evidens, hogy nem én szabom meg az árat, de nekem ez is egy szempont kell legyen a szakember kiválasztásában, ezért is említettem, mert ha valaki mond egy nevet, aki alkalmanként 12 ezret kér, ahhoz nem tudnék elmenni.


Azt sem értem, hogy miért ne lehetne nevet leírni, hiszen ha valaki akar, akkor meg tud maradni az anonimitásban. Én is azt teszem, mikor ajánlok néha 1-1 szakembert másoknak, de erre mindenkinek lehetősége van.


Ettől függetlenül köszönöm a válaszod, bár nem sokkal vagyok előrébb vele.

2016. jan. 23. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
A pszichológus hirdet. Kinnt vannak az áraik. Most mi keressünk helyetted? Mellékesen, 7000.- ért nem találsz csak gázszerelőt.
2016. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Tudom használni a keresőt, nyilván tudok találni ezekkel a paraméterekkel terapeutát, de én személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi."


Most komolyan, ezen mi a "lónak a szerszámát" nem lehet érteni? :D

2016. jan. 23. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, nem pszichológus, és 8 ezerért jó?
2016. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de bunko itt mindeni, istenem. Engem is erdekel, ha valaki tud egy jot. Nekem nem muszaj hogy pasi legyen, sot lehet no jobb lenne
2016. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyes voltam. Kérdező, ha ilyen tahó vagy, hogy mindenkit lepontozol, és fel nem fogod azt, amit írok - nemhogy addig eljuss, hogy megköszönd és a segítő SZÁNDÉK miatt képes legyél egy zöld gombot nyomni! - akkor javaslom, hogy eszedbe se jusson pszichológuspoz menni, mert úgyis kivág az ajtón, mint a macskát a hóra.


Ismétlem: nem te szabad meg az árat, hanem a szakember, és ő diktál, nem te, mert ő vezeti a terápiát.

2016. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!