Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek többféle pszichiátriai...

Akiknek többféle pszichiátriai meg egyéb betegsége van, az nem egy jól terhelhető ember. De pontosan mitől van ez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én anorexiás voltam, de sosem hagytam, hogy mások csinálják meg az én feladataimat, sőt csoportmunkánál is mindig én végeztem el a 10 fős feladatokat, és nem is panaszkodtam. Nem akartam, hogy mások elrontsák... Ez a maximalizmus. Lehet, hogy egy skizofrén embert nem lehet terhelni, de azért általánosítani sem lehet.
2015. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A túlzott terhelés ronthatja az állapotot.


A rossz állapot, küzdelem a tünetekkel (pl fáradékonyság, fájdalom, koncentrációs zavar stb) nehezíti a munkavégzést és rontja a teljesítményt.

2015. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszadóval egyetértek abban, hogy általánosítani nem lehet. Ugyanaz a diag különböző állapotot takar. Nem ugyanaz, ha valaki 180 cm és 30 kiló...vagy a normál súlyt pár kiló híján nem éri el. Egy éjjel nappal hallucináló ember és egy tünetmentes skizofrén sem ugyanaz a kategória.


Sokszor a gyógyszermellékhatás nehezíti a munkavégzést pl. hallucinációra sokszor nagyon szedáló gyógyszert adnak, időnként már a reggeli gyógyszer jobban álmosít, mint 2 altató. Így azért nehéz dolgozni...


Van aki jól terhelhető, de csak akkor ha nem stresszes a munkája. Más a stresszt is jól bírja.


Az egészséges emberek sem egyformán terhelhetőek...

2015. dec. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan merült fel ez a kérdés?
2016. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!