Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorom van a biológiától,...

Undorom van a biológiától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig is írtóztam az emberi test, pl szív, agy stb. elemezésétől. És hát ugye az iskolában van ezaz óra :S Járok kinezológushoz más problémával, elmondtam neki, de ő szinte nem is hallott ilyen problémáról... Nem sokára megyek pszichiáterhez, ő fog tudni ebben segíteni, leszoktatni erről a teljesen felesleges fóbiáról? Ugye nem csak én járok ebben a cipőben ? :(
2010. márc. 17. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szorongásod a hangsúlyosabb betegség. Egyszer előjött valami émelygés vagy ilyesmi ennél a témánál, azóta hozzákötődik, jön automatikusan. A szorongás ehhez "jó alap".

Főleg az utolsó hozzászólásod miatt gondolom ezt. Aki undorodik tőle, az mindig undorodik tőle, otthon is, meg egyedül is.

2010. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Otthon se vagyok csúcsponton pl egy műtétnél, de máshol rettenőtne kivagyok a szorongás miatt. majd a pszichiáter segít biztosan :D
2010. márc. 17. 20:40
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy vagyok például oltásnál is, hogy "na, most nem leszek rosszul!" Aztán pár percig bírom is, aztán elkezdek fehéredni, aztán már alig látok, amíg nem kapok friss levegőt. Még elsősegély tanfolyamon is rosszul lettem, amikor különféle sérülésekről volt szó. :D
2010. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vannak így többen is. Kérdés, hogy magadat mennyire szereted? Ha nem szereted magadat sem, akkor annak az okát kell megkeresni. Ehhez szakember kell!
2010. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Túlságosan szeretem magam :P
2010. márc. 20. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!