Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax már segített valakinek?

Kventiax már segített valakinek?

Figyelt kérdés

Még csak 3 hete szedem, de néhány napja folyton éhes vagyok. Most ott tartok, hogy 3-4szer annyit eszem mint eddig és akkor tudom abbahagyni, amikor már hányingerem van.

Most, hogy még az iskola is elkezdődött, mindig fáradtabb vagyok. Vagyis ez a pont tudnék aludni. Igazából ez a kisebbik probléma.

Szóljak a dokinak?

Nektek használt vagy sem?


19L



2015. szept. 2. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bármi eltérőt tapasztalsz, mint a gyógyszeren lévő mellékhatások valamelyike, akkor persze, szólj az orvosnak. De ha nem, akkor szedd tovább bátran..
2015. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A Kventiax hatóanyaga a kvetiapin, ami hatalmas étvágyat csinál. Plusz lelassítja az anyagcserét, vagyis a bevitt többletkalória könnyebben raktározódik, vagyis hízol.


Én próbáltam már mindenféle bogyót, és azt mondhatom, hogy a kvetiapin-t csak alkalmanként érdemes szedni. Amikor valamiért nagyon fontos, hogy kialudd magad, vagy rádtör valami dühroham, ilyesmi. Ezekre nagyon hasznos.

A mindennapos szedéstől zombi leszel.

2015. szept. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mostmár nem csak nagyobb az étvágyam és fő hamarosan zabálok, hanem a mindennapos rossz gondolatok néha erősebbek és néha, csak úgy begörcsöl a nyakam és a karom.

Nem egészen jó.

2015. szept. 4. 11:01
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még jöhetnek vélemények és tapasztalatok 😀

2015. szept. 4. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
szegény... engem is tömtek kventiax-val (remélem így kell írni :D), én is éhes voltam, kiharcoltam, hogy olyat adjon a doki ami nem okoz hízást. Elvileg egy pirulától nem lehetsz éhes, ez olyan képtelenség, akaraterő, és mozogjál sokat. privben leírod mi a neved? Beszélgetnék veled.
2015. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nyolc éve szedem. Pánik meg tíz fakta bajom van. Ettől tudok aludni. 100 mg al kezdtem . Kiütött mint lóvat. Már negyedelem alvás előtt. Reggel cipralex. Közben frontin. Én mindig fáradt vagyok. CSak fekszek Szinte. Folyamatos műszak 10 éve.
2016. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia szedem fél éve én nagyon jókat alszok tőle, lenyugtat. Igen, az étkezéssel oda kell figyelni jobb étvágyad lesz tőle. Egyébként minimális dózist szedek ami 50 mg.
2019. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!