Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez, aggódnom kéne?

Mi lehet ez, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Tehát, ugyan mentális problémáim vannak, viszont ezt nem tudom hová tenni. Előfordul, hogy azt hallom valaki beszél hozzám kb. úgy mintha mellettem ülne, holott senki sem volt a környezetemben.

Például amikor a macskámnak az mondtam, hogy ha lehet ne az ágyon élezze a körmeit egy mélyebb hang azt mondta, hogy "kussolj már el" aztán zenehallgatás közben is volt már olyan hogy beszédet hallottam vagy például este mintha beszélt volna hozzám valaki az ajtóból (csak egy-két szó erejéig). Egy ideig fel sem vettem de most már kezd furcsa lenni. 17/L



2015. jún. 11. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Tippelgetni nem szeretnék. De elég komoly okai is lehetnek. Mindenképpen ajánlom, hogy keress fel egy orvost, pszichológust!!
2015. jún. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!