Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer valaki ebben a témában...

Ismer valaki ebben a témában könyveket?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ismerek szakkifejezést a helyzetre, csak a saját szavaimmal tudom körül írni.


Nem rég értem tetten a saját gondolataimban a kérdésem tárgyát. Az történt, hogy egy adott probléma megoldásán gondolkodtam és azt vettem észre, hogy néhány régi sérelem okozta beidegződés alapján vetek el megoldásokat, vagy helyezek előtérbe. Hozzá tartozik, hogy ezek a sérelmek távol álltak a tudatosan vizsgált problémától, mégis "bele tudtak szólni". Kicsit jobban utánagondoltam és szerintem nekem rengeteg beidegződésem van, amik aprók, de gyakran jönnek és nem tudom őket tetten érni és megnevezni. Sokszor romlik el a hangulatom anélkül, hogy tudnám mitől. Amit fent írtam egy kivételesen szerencsés eset volt. (ne írjátok a pszichológust, voltam már egyéb bajok miatt és nem segített. magán dokira meg nincs pénzem)


2015. máj. 27. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ez annyira ködös, hogy nem értem mit sikerült megfogalmaznod, úgyhogy próbálkozz még vele


szerintem napi hangulatingadozásai mindenkinek vannak

2015. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
olvass sok Popper Pétert
2015. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!