Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin érzékenység lehetséges...

Frontin érzékenység lehetséges? Sürgős

Figyelt kérdés
0,25-ös frontint szedek reggel és délben felet, este egészet. Szorongásra és pánikbetegségre. Még tegnap kezdtem el, délben egy fél szemmel, akkor nagyon jó volt. Este megettem az egész szemet, és éjfélkor zsibbadásra keltem a bal labujjban és a bal kéz gyűrűs és kisujjban. Mondjuk ez mozgatásra elmúl,de utána nem tudtae mély lre levegőt venni meg többször olyan volt minths fulladnék amire felugrottam és remegtem. Most s gyógyszerre vagyok érzékeny vagy akkor az mste az első fél szemnél előjött volna? Vagy ez kis pánik volt? Semmilyen gyógyszerre nem vagyok érzékeny, és nem is olvastam h bárkinek ilyen problémája lett volna tőle....
2015. máj. 21. 05:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!