Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha az utobbi...

Mit lehet tenni, ha az utobbi idoben gyakran azt erzem, hogy sirhatnekom van? 22L

Figyelt kérdés

Mindig er valami nagyin ciki dolog, leszidnak, ezutan pedig akar hetekig rossz kedvem van.

Neha annyira, hogy sirok is. Raadasul nyomaszt az is, hogy egyszeruen elerhetetlen szamomra az a ferfi, akibe evek ota szerelmes vagyok.


2015. máj. 15. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
hormonok okozzák
2015. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A két dolog összefügg. Egy ennyi idős lány, ha reménytelenül szerelmes, az egész életét úgy érzi, hogy tönkreteszi ez az érzés. Legalábbis én ebben a korban így voltam ezzel, amikor életem nagy szerelme bár észrevett, de utólag bár ne tette volna!

Minden apró dolgon, ami nem úgy alakult, ahogy én elképzeltem, minden apró véleményen, ami nem egyezett tökéletesen az enyémmel, képes voltam kiborulni és képes voltam emiatt mély depresszióba esni, vagyis gondoltam én, hogy emiatt, nyilván az okok egészen máshol gyökereztek.

Én azt mondom, engedd el ezt a szerelmet, tudom, nagyon nehéznek érzed most, de lépj tovább, mert az életed legszebb éveit veszed el magadtól, ahogy olvasom, egyelőre feleslegesen. Valószínűleg nem neked szánta az élet azt a férfit, de valamit biztosan tanítani próbált, hogy eléb dobta és nem engedte át neked...

Tovább kell lépni, hidd el, én már tudom... :)

37L

2015. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!