Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha nem tetszik...

Mit csináljak ha nem tetszik a szőrös testem?

Figyelt kérdés

Férfiként !

A nyugat világ testkultúrája meg még rá is erősít.

Nem tudom elképzelni, hogy van nő akinek tetszene egy szőrös has. A többiről nem is beszélve.

Elfogadni lehet, hogy el tudják,de, hogy vonzónak találják.

Én sem szeretem magamon.Undorító, hogy szőr van a lábfejemtől a seggemen át a karomig.

A hátam még nem az.

Nem gyantáztathatom magam folyamatosan tetőtől talpig.

Pénzem sincs rá :-(



2015. máj. 4. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
a csupasz(csiga) férfitest számomra gusztustalan
2015. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit ne csináljál vele, a szőrös férfitest vonzó.


Volt full szőrös barátom és vonzónak találtam. A hasán bundaszerű szőr volt. Bele lehetett túrni, vharrr...


Majd elmúlik ez a csupaszság őrület is. A csupasz punci már nem is menő.


Ez olyan mint a trapézgatya, időnként felbukkan aztán megint eltűnik.


29/N

2015. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért egy szőrös segg meg lábujj nem trapézgatya ! :-) trapézgatya :-)
2015. máj. 4. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:

nem trapézgatya, de azért látod, hogy nem mindenki ízlése torzul a divatvilág nyomására

még mindig a szőrös pasik jönnek be nálam (első)

2015. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy koromnál fogva a véleményem nem mérvadó, de én mindig férfiasnak találtam a testszőrzetet, különösen, ha sötét! A csupasz testet pedig gyerekesnek. Felesleges a szőrtelenítéssel kínozni magad. 44/N
2015. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem tudom hány éves vagy én 34 éves nő vagyok. Szeretnélek megnyugtatni, hogy sokunknak, nekem is a szőrös férfiak jönnek be, nekem se xi, ha egy férfi hasa, mellkasa, lába, karja szőrös! Nagyon se xinek találom, amikor nyáron van a férfin egy laza ing és a mellkasán, vagy a nyak alsó részén kilátszik a szőr. Lehet ez neked furcsa, de ti férfiak ettől vagytok jók, vagyis egy része a dolognak, nekem nagyon bejönnek :) Nem szeretem a szőrtelen, pelyhes, csigákat mert az éretlennek látszik, tűnik és mondjuk ki bu zis, igen a hom os exuá.lis beállítottságúak borotválkoznak főleg mindenhol. Persze divat most már sajnos a he teroknál is, hogy lecsupaszítják magukat, de nekem meg az a gusztustalan, ha egy férfinak nincs pl. hónalj kutyája, se has, mell szőrzete, az olyan, mint egy 12 éves kisfiú. Szóval kérlek nyugodj meg és fogadd el magad a fe nék szőrzeteddel együtt, mert így vagy jó! :)
2015. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

21 éves nő vagyok, Párom is fekete fényes férfias szőrzettel van megáldva, és én mindennél jobban imádom.

Számomra valahol az is elképzelhetetlen, hogy a Férfin, aki mellettem van, kevesebb szőr legyen, mint rajtam. Mit birizgálnék, mikor a mellkasát simogatom?! :)

Szóval csak az előttem szóló/k-hoz tudok társulni: Fogadd el magad, mert így vagy jó és legfőképp férfias! :)

2015. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

26 N vagyok

ki nem állhatom a a meztelen csigát olyan mintha egy kis fiúval járnék

igen is férfias a szőrös mellkas van neki egy bája úgymond

ami egyedül zavar a nagy fanszőrzet na azt jó karban tartani és a nagyon hosszú bajszot szakállt

2015. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!