Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nogyuloletet meg tudja...

A nogyuloletet meg tudja gyogyitani valamilyen szakember?

Figyelt kérdés
Attol tartok, hogy nogyulolove valtam. Tudom, hogy ez nem helyes, de nem tudok tenni ellene. Mit lehet ezzel kezdeni?
2015. máj. 4. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig csak te tudsz tenni ellene.


'szakember' kb. 2 dolgot tehet. Beszélgetéssel rávezet arra amit én leírtam 1 mondatban..


Vagy begyógyszerez, hogy semmiféle érzelmet ne érezz, gyűlöletet se. Fantörpikus gyógyítás.


Azon gondolkodtál, hogy miért érzed ezt? Na persze én sejtem, pofoznivaló kis cafkák vannak az tény. Ettől függetlenül nem pofozzuk meg őket, mert értelmetlen. Pont ilyen értelmetlen utálni őket. Sőt, ez a világ csak akkor működhet egy kicsit is normálisan, ha szeretettel állsz a dolgokhoz. Ennyit a nőgyűlöletről.


A szeretet? Az döntés kérdése, helyetted senki sem tud dönteni, gondold át.

2015. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azert erzem ezt, mert egy senki vagyok hozzajuk kepest. Nap mint nap belemhasit.
2015. máj. 4. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Jah, sokan érzik ezt. Nem is a csajokkal van baj, a világ betegíti meg őket is, az elmebeteg, modern társadalom felelős a kisebbségi komplexusod miatt is. De ne másokban keresd a hibát. Az új világrendet és az összes szenvedést amit okoz, úgysem tudod legyőzni. A negatív érzéseiddel pedig csak tovább rontasz a helyzeten, a sajátodon és a világén is. Légy semleges, kontrollod legfeljebb magad fölött lehet. Használd.


Gondolat tipp: miért lennél senki, miért lennél értéktelen? Ezek tévképzetek, bármennyire is így érzed most magad. Engedd el az értelmetlen gondolatokat, inkább ne gondolkozz, amíg ilyen az érzelemvilágod. Kis meditáció, megnyugvás, önmagad összerendezése jót tesz időnként.

2015. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
születésünk után nem tanulunk meg helyesen lélegezni. Az oxigénhiányt szervezetünk mindaddig képes korrigálni, amíg a felnőtté válásunk idején az agynak lenne szüksége bővebb oxigénellátásra, de szervezetünk fejlődéséhez is hirtelen több kell. Ezért vannak akik hirtelen bele is roppannak, pszichológushoz, pszichiáterhez kerülnek, jobb esetben. De egyik sem oldja meg az oxigénhiányt, ezért élete végéig bogyókat kell szednie. Ez gazdagságos világunkban érthető és hasznos, a gazdaságra nézve!
2015. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hallottam már ezt az oxigénhiány elméletet (emésztéssel kapcsolatban is, amolyan minden bajnak a gyökere típusban)


Sőt, azzal egyet is értek, hogy ülő életmód mellett nem jó a légzésünk, tehát.. nem is az, hogy nem tanulunk meg levegőt venni, de rossz életmód mellett tényleg nem túl természetes a légzésünk.


Viszont egy csomó ember sportol. Ha a megnövekedett oxigénigényt (sport) biztosítani tudják maguknak, akkor az alapfunkciókhoz (aerob tartományban a szervek oxigén ellátása) azért logikusan nézve csak jutna elég oxigén. Nem?

2015. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, ez maga a realitás!

Jómagam több olyan tulajdonsággal is rendelkezem,amelyek miatt elvileg értékes ember vagyok, ugyanakkor semmiféle elismerést nem kapok.

Gyakran látok belső érték nélküli, mégis körülrajongott nőket. Semmit nem tudnak felmutatni, mégis rajongók hada veszi körül őket.

Személy szerint rengeteg sértést, lenézést, kaptam már tőlük, ez is igaz.

A munkámmal kapcsolatosan, akik tönkre akartak tenni, azok szintén nők voltak. Nő volt az a rokonom is, aki selejtnek nevezett.És ezek még csak a személyes élményeimegy része voltak. ezen felül is nap mint nap azzal kell szembesülnöm, hogy majdhogynem bocsánatot kellene kérnem azért, mert férfinak születtem. Mennek ezek a szövegek, tanulmányok; amelyek szerint egy ösztönlény állat vagyok, bezzeg a másik nem milyen érzékeny és érzelmes, stb...

Sorolhatnám a sort reggelig.

2015. máj. 8. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!