Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki szed Rivotrilt? Rátok...

Zotya... kérdése:

Ki szed Rivotrilt? Rátok milyen hatással van?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szedek. Nyugtat. ( naponta 0,5 felét)
2015. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szedek,0.5 mg feléd,mint az előttem lévő.Nekem semmit sem használ...
2015. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 mg este. Először jól éreztem magam tőle,de egyre gyengül a hatása.
2015. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 0.5-ös fele az kijelenthetem hogy SEMMI.Nagyon nem vok büszkre rá, én 2mg szedek, abból 1szem már ellazít,felold.Ez görcsoldó gyógyszer, belső görcsök,gátlások és pánikbetegség és depresszió ellen is jó. Attól függ mire szeded? Hatása egyénfüggő!!Valakit elálmosít, valakit felszabadít.!
2015. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Régen epilepsziára kaptam,hogy "jobban" aludjak. Mondhatni semmit se ért, éjjelente ugyanúgy alvajártam, felijedtem beszéltem... aztán szépen lassan jöttek a mellékhatások.. folyamatosan csorgott a nyálam, letompított, rendszeresen voltak rohamaim.. míg egy ügyeletes orvos javasolta,hogy azonnal hagyjuk abba. Január első napjaiba hagytam abba, áprilisba még voltak rohamaim.. Ennek jópár éve már, azóta nem szedem és azóta nem volt rohamom se.
2015. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!