Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha olyan dolgokat látok/hallok...

Ha olyan dolgokat látok/hallok amik meg se történnek akkor hallucinálok? Pl. ülök a szobába és látom hogy vagy le-föl vagy jobbra-balra mozog a kilincs, az ajtó is mintha mozogna, meg hullámozna, a dobozom is mintha mozogna.

Figyelt kérdés
meg van hogy az egész házba nincs bekapcsolva a tv,de én hallom a reklám dallamot,meg ahogy beszélnek,és senki más nem hallja,a szomszéd házak meg túl messze vannak hogy áthallatszódjon.amúgy voltam már pszichiátrián is mert súlyos depresszióm van és hangulatzavaraim,pánikrohanaim vannak,evészavaraim,üldözési téveszméim,dühkitöréseim vannak.lehet hogy hallucinálok is?:( 15/L
2015. ápr. 15. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
szerinted?
2015. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ezért kérdezem
2015. ápr. 15. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolgokat latsz es hallasz amik nem igaziak, akkor hallucinalsz.
2015. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külső inger nélkül létrejövő érzékelést hallucinációnak nevezünk. Ha van külső inger, de azt tévesen érzékeled, pl. a szél zúgását emberi beszédnek hallod, az illúzió. Ha amúgy is jársz terápiára, akkor említsd meg az orvosodnak!
2015. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Szakember valószínűleg fog tudni segíteni.


Sok sikert, hogy mihamarabb rendbe jöjj!

2015. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!