Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baja a testvéremnek?

Mi a baja a testvéremnek?

Figyelt kérdés
Egész kiskora óta furcsa, de azt gondoltam, hogy csak kicsi és azért vannak ilyenek nála, mondjuk egy-két dolog akkor is furcsának számított. Nagyon félt a betegségektől vagyis 1-2-től, de szerintem még most is csak elfojtja előttünk. Anyánkat konkrétan kikészítette a kántálásával, mert mindig azt kérdezgette tőle, hogy "ugye nem leszek beteg, ugye nem lesz bajom???" és ha mást mondott amit kellett volna, akkor elkezdett sírni, teljesen kiakadt. Azon kívül megfigyeltem, hogy beszélgetett a posztereivel...meg a macskákkal, de a macskákkal meg az állatokkal mai napig, de nem úgy mint mások, hanem mintha válaszolnának neki, egyébként nagyon szorongós.

2014. dec. 15. 05:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb ezeket a tüneteket említsétek meg a gyerekorvosnak, majd vigyétek el - biztos az orvos is fogja mondani - pszichológushoz.
2014. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát pszichológushoz nehezen fogjuk elrángatni :( de ha az kell. Egyébként azért is gondolom, hogy ez már nagyon nem normális, hogy 17 éves már.
2014. dec. 17. 04:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!