Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mitől lettem ilyen,...

Nem tudom mitől lettem ilyen, nem tudom rendezni az életem, mitől vagyok én agyilag zokni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem sokszor hogy nem tudok koncentrálni arra amit mondanak, lassú a gondolkodásom, nehéz a felfogásom, rossz a memòriám. Nem tudim mi lehet ez talán a kamaszkor nehézségei? Vagy elb*sztam azzal hogy sok energiaitalt ittam, vagy túl sokat vagyok bezárkozva mert nincsenek nagyon barátaim? Ki vagyok készülve, mi értelme az életnek így? Pedig alapjába véve nem voltam buta ember. 16/F
2014. okt. 28. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy elhagytad magad, kiestél a napi rutinból, felborult a cirkadián ritmusod, lehet, hogy az egészségtelen életmódodnak köszönhetően vitaminhiányban is szenvedsz, ezek összessége pedig depresszióhoz vezet... Szedd össze magad, alakítsd ki a napi bevett ritmusod, sportolj (ez nagyon fontos, a mozgás hihetetlen antidepresszáns, és az agy vérkeringésének is jót tesz), próbálj meg egészségesebben élni, és akkor egészen rövid időn belül helyre áll minden, elmúlik a depressziód is, motívált leszel, és az agyad is forró kés lesz a vajban.
2014. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!