Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerülhetném el a mély,...

Hogyan kerülhetném el a mély, napokig tartó lehangoltságomat, és reményt vesztettérzésemet?

Figyelt kérdés
gyakran előfordul velem,általában jó a kedvem,olyankor látszik is rajtam,aztán hirtelen minden romba dől...ez lehet hetekig tartó folyamat,máskor 1 napon is váltakozik...mi lehet az oka?
2010. jan. 6. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hanglati ingadozás=depresszió. Lehet, hogy még nem a legsúlyosabb, de mindenképpen komolyan kellm venned. Csak magad tudod magadat kihúzni, ha elszánod magad, mert egyre rosszabb lehet. Gyógyszert ne szedj. Tudatosan próbálj kikászálódni belőle. Vess be mindenféle praktikát. /zene, mozi, olvasás, barátkozás, szabad levegőn séta, futás, állatokkal való foglalkozás, stb./
2010. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Télen mindenki depis egy kicsit. Olyan szürke minden, olyan nem is tudom mi bajom van hangulat keríti az embert hatalmába. Ha tavasszal is ugyanígy érzel keress fel szakembert. Ja és foglald el magad, hessegesd el a bárgyú gondolatokat.
2010. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne várj tavaszig. És ne várj csodára sem. Menj el orvoshoz. Sztk-s pszihiáterhez. Nem fog babusgatni, mivel nincs belőled haszna, éppezért hamar meggyógyít. Már holnap kérjél időpontot. Nem kell hozzá beutaló sem.
2010. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bipoláris depressziónak gondolom.
2010. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fényterápia.

amúgy lehet, hogy az orbáncfű tea elég lenne, nem gyógyzser hanem gyógynövény. olvass utána a neten légyszi.

találj valami hobbit. tényleg a kinti séta nagyon jó. vagy háziállat is fel tudja dobni az embert, ha van.

2010. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fúú köszi rákerestem erre a bipoláris dologra és szerintem ebben szenvedek, milyen gyógyszert kell vennem? segítsetek!
2010. jan. 8. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
válaszoltam privin.
2010. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!