Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szégyelli magát az...

Miért szégyelli magát az akinek Esperal beültetése van?

Figyelt kérdés
Aki ezt meglépte, büszke lehetne magára, és kellene, hogy történetét másokkal is megossza...

2014. júl. 3. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
az emberek már csak ilyenek. pl hányan titkolják hogy meddöségi kezelésen vesznek részt vagy hogy nme természetes uton fogant a gyerekük és hogy meddöségi problémáik vannak....
2014. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, igen, de biztos van még rajtam kívül ilyen, én másfél éve nem iszom, akkor ültették be...

Most fogok menni a következő beültetésre, nekem az életemet mentette meg, és igen is érdemes beszélni róla...

Itt az oldalon az alkohol problémákról annyi kérdés van, hogy bele lehet fulladni, de korszak alkotó megoldás egy sem...

Pedig nekem segített, és hálát adok érte, hogy rá találhattam..

Amúgy új vagyok az oldalon, és amiért ide jöttem, hogy hasonló problémákkal küszködő embereket meghallgassak, és ők is meghalljanak engem...

2014. júl. 3. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nyiltan beszélek arról hogy megerőszakoltak és egyre több sorstársra találok, ez is olan téma amiről beszélni kell.Amúgy nem akarsz segíteni. Sok ilyen önsegítő csoport van, ahol mindig jól jönnek, a tapasztalt, már gyógyult emberek.
2014. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!